Не штрафом єдиним

Депутати пропонують посилити адміністративну відповідальність за завдану шкоду лісам – чи допоможе? На липень-серпень експерти прогнозують нову хвилю пожеж по всій Україні. Це традиційне явище “Не штрафом єдиним”

Чудова п’ятірка

Професійні мисливці та їхні книги. Продовжимо розповідь із циклу «Чудова п’ятірка» – про людей, яких із впевненістю можна назвати «королівськими» особами у світі полювання. Минулого “Чудова п’ятірка”

Навіщо розселяють та огороджують мурашники

Тульчинські лісівники знають. Використання природних ворогів у лісових угіддях Вінниччини є біологічними зaходами боротьби із шкідливими комaхaми тa хворобaми лісу. Адже з настанням тепла пробуджується “Навіщо розселяють та огороджують мурашники”

Зміст «Лісовий і мисливський журнал» № 3-2020

Побачив світ черговий номер «Лісового і мисливського журналу» У «Лісовому і мисливському журналі»  № 3-2020 пишуть про таке: 2 Як впроваджувати національну інвентаризацію лісів Суспільству “Зміст «Лісовий і мисливський журнал» № 3-2020”

Стиглі яблука Тилігулу

Чим цікавий ландшафтний парк на лимані. У Миколаївській області розташовано п’ять регіональних ландшафтних парків (РЛП): «Приінгульський», «Гранітно-степове Побужжя», «Кінбурнська коса», «Висунсько-Інгулецький» та «Тилігульський». 28 квітня “Стиглі яблука Тилігулу”

Top