АЗОТське море

Проблему відходів можна вирішити. Пов’язаний із заголовком нашого допису факт прозвучав на одному з трьох круглих столів Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, “АЗОТське море”

Польські мисливці закликають до рішучих дій

4 вересня у Польському мисливському союзі (PZL) було обрано президента Вищої Мисливської Ради. Ним став професор, доктор медичних наук Павел Пьонткевіч (Pawel Piatkiewicz). Нещодавно він “Польські мисливці закликають до рішучих дій”

Вогонь і сонце

Без чого не житимуть соснові ліси. Клумби з трояндами або картопляні грядки можуть бути красивими і корисними, але якщо їх не прополювати, швидко заростають бур’янами “Вогонь і сонце”

«Пульс» лісу

Як ІТ-технології допомагають вивчати ліси. Поставити діагноз пацієнту – для лікаря не проблема. Інша справа з лісом. Це теж живий організм, який хворіє, росте, вмирає “«Пульс» лісу”

Звиклий до зброї

Військові і єгерські шляхи Валерія Діденка. До Тростянецького лісництва ДП «Крижопільський лісгосп», що на Вінниччині, ми добиралися дружньою компанією, перемовлялись із лісничим Валерієм Мазуром. «Нивою» “Звиклий до зброї”

Олег Яремко: «Варто сподіватись на ресурс області»

Запровадження податку на землю і збільшення рентної плати – не привід відмовлятися від головних пріоритетів. Завершився 2018-й рік. Уже третій – без копійки фінансування лісової “Олег Яремко: «Варто сподіватись на ресурс області»”

Top