Logo

•Банер•
•Банер•
«Лісовий журнал»

НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ВИДАННЯ

 
 
Державне агентство лісових ресурсів України спільно з професійними науковими установами пропонує Вашій увазі можливість поєднання плідної співпраці лісівників різних країн. Така сполучення робота фахівців створює вагоме підгрунття для вітчизняних і зарубіжних наукових розробок, починань та ініціатив в аспекті погляду на європейський досвід ведення лісового господарства.
Метою створення «Лісового наукового журналу» є не тільки інформувати читачів про сучасні тенденції розвитку галузевої науки, а ще й допомогти використовувати необхідну інформацію в повсякденній роботі. З одного боку видання - це місцем для наукової полеміки, про події, що відбуваються в галузі, а з іншого - сприяє формуванню наукової стратегії розвитку лісового господарства України на основі досвіду роботи багатьох інституцій Європи та світу.
Щиро сподіваємося, що наш журнал надасть можливість науковцям, фахівцям, всім, хто має власну думку з актуальних лісовим питань, поділитися своїми ідеями. Ми розраховуємо на вашу активну позицію при загальному формуванні цікавого і пізнавального видання в галузі лісового господарства.
 
- Лісівництво (Основні напрямки лісівництва, екологія лісу, радіологія, моніторинг)
- Економіка, організація і управління (Економічні питання, фінанси, сертифікація, лісова політика)
- Лісоупорядкування та таксація
- Охорона і захист лісів (Фітопатологія, ентомологія, боротьба з пожежами)
- Відтворення лісів (Лісові культури, захисне лісорозведення, генетика, селекція, географічні культури)
- Механізація лісового господарства (Механізація лісогосподарських операцій, лісозаготівельні та лісопереробні виробництва)
- Законодавство
- Наука і освіта виробництву