Logo

ГАЗЕТА «Природа і суспільство»


 

  

 Спеціалізоване періодичне екологічне видання

Всеукраїнська екологічна газета, науково-популярне періодичне видання, яке розкриває тематики екології та енергоефективності, зміни клімату та природокористування. Видання високого наукового рівня, забезпечує доступність складних проблем науки про природу та клімат Землі, розповідає про розвиток зеленої економіки та енергетики. Значне місце приділяється питанням екологічної освіти. Газета буде корисна самому широкому колу читачів. Серед читачів газети — люди різних професій, школярі та студенти. Майбутнє людства і родини кожного, стан навколишнього природного середовища, стан економіки і політики в цій області в регіонах нашої країни та у світі — всі ці теми ви знайдете у нашій газеті. Особлива увага у газеті приділена стану природних заповідників і заказників, а також таких життєво-важливих показників середовища мешкання людини, як їжа, вода і повітря. Особлива увага приділяється екологічній освіті і вихованню.

Видавець – ТОВ «Видавничий дім «ЕКО-інформ».

Запрошуємо до співпраці авторів статей, фотографів, рекламодавців і рекламних агентств.

Передплатний індекс через Укрпошту - 49 734

Передплатна вартість одного номера - 5 грн (Укрпошта), 4,50 грн (Редакція)

24 номери на рік.

Ви можете передплатити нашу газету через редакцію певний номер, на півріччя чи рік. Ви можете придбати онлайн-версію газети через Інтернет-ресурс 
journals.ua

 

 

 

№ 1-2010

 

 № 2-2010

 

№ 3/4-2010

 

  

№ 5-2010

 

№ 6-2010 

 

№ 7-2010 

 

   

№ 8-2010  

 

№ 9-2010

 

№ 10-2010 

 

 
№ 11-2010№ 12-20102011-2016 рік
 
 

Новини

Статті

Архіви

Рекламодавцям

Авторам

 

Архіви газети надані у форматі .pdf
Програма AdobeAcrobat 7.7 для формату .pdf (20 Мбайт)
Альтернативна програма FoxitReader для формату .pdf (5 Мбайт)

 
Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Рукописи і фотографії не повертаються і не рецензуються. За достовірність фактів відповідають автори, а за зміст реклами – рекламодавці. © Всі права захищені. Передрук можливий лише з письмового дозволу редакції.