Найкращі системи спостереження

Українське підприємство ВПК розробило новітні телесистеми нагляду за лісовими масивами.

Що нового в телесистемах раннього виявлення лісових пожеж ВПК-1800 та ВПК-2000? Чим ці ТСС відрізняються від попередніх?

Наприкінці 2019 року підприємством ВПК налагоджене виробництво новітніх телесистем раннього виявлення лісових пожеж. Інженери підприємства, взявши до уваги побажання лісівників щодо можливого поліпшення існуючих систем, доповнили їх новими функціями та підвищили надійність.

Що нового

Найголовніші зміни у нових телесистемах ВПК-1800 та ВПК-2000 відбулись у поворотному пристрої. Тепер це принципово новий та досконалий прилад. Новітній поворотний пристрій наділений новими асинхронними двигунами та редукторами, в яких зменшені до мінімуму люфти та впроваджена унікальна система кругового безперервного та нескінченного руху, досягнута неперевершена плавність руху камери по колу. Це дозволяє стверджувати, що аналогів такому пристрою нема! Тепер він може нескінченно рухатися по колу, не маючи при цьому мертвих зон та проблем з перетиранням рухомої частини джгута кабелів. Регулювання швидкості руху стало ще більш гнучким та зручним. Вдалий та надійний, так можна сказати про новий пристрій!

Також зміни торкнулися й «очей» телесистеми. Було розширено ряд об’єктивів японського виробництва, відтепер у телесистемах стали доступними об’єктиви з фокусною відстанню в 500 міліметрів (!), саме цей параметр відповідає за можливість ТСС бачити та фокусуватись на дуже великій відстані та розрізняти невеликі об’єкти. Для порівняння можна стверджувати, що максимальна фокусна відстань в інших телесистемах, які пропонуються на ринку України, становить 100–120 міліметрів, що відповідає класу охоронних відеокамер. Така колосальна перевага Українських телесистем перед китайськими забезпечує максимально раннє виявлення найменшого загоряння!

Особливої уваги заслуговують найновітніші відеоматриці у системах ВПК. Нове покоління американських та японських відео­сенсорів дозволяє отримувати зображення надвисокої чіткості та неперевершеної кольоропередачі. Також розширено діапазон світлової чутливості, що дозволяє вести спостереження навіть у густих сутінках, коли людське око вже не бачить. Ці матриці оснащені відеопроцесорами нового покоління і досить тривалий час висвітлюють картинку і дозволяють вести спостереження.

Суттєвих змін зазнало і програмне забезпечення, поліпшена робота електронної карти. Керувати камерами стало ще зручніше, це дозволяє навіть непідготовленим співробітникам оволодіти навичками керування ТСС за короткий період.

Усі телесистеми виробництва ВПК, строк служби яких вже добігає кінця, можуть бути модернізовані до рівня ТСС ВПК-1800. Це дозволить значно зекономити бюджет підприємства.

Тож дуже уважно ставтесь до вибору систем раннього виявлення лісових пожеж. Не купуйте китайське обладнання або таке, що тільки видається за українське. Купуйте якісне Українське! Підприємство ВПК працює для вас – працює для держави!

Віталій КОРОБКА,
директор підприємства ВПК,
“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top