Знаряддя на всі часи

Історія, будова, види, поради та все про сокиру.

Сокира була і залишається найбільш універсальним знаряддям людини. Від рубки дерев, заготівлі дров, теслярства, до використання на полюванні й у якості зброї – це далеко не все застосування сокири.

Історія сокири

В Україні з давніх часів велика частина території була вкрита лісами і не дивно, що головним універсальним інструментом для роботи по дереву була сокира. Вона і зрубати, і розколоти, і обтесати допомогала, а у важку хвилину – і зброєю ставала.

Рецепт знаменитої каші із сокири простий і його пам’ятають з дитинства. Тільки мало хто замислюється, що без самого головного інгредієнта цієї загадкової страви просто неможливо уявити історію людства.

Слово сокира має ста­ро­сло­в’ян­ське коріння. Також у давнину сокиру називали «аргун», ця назва особливо характерна для стародавнього Володимирського князівства. Аргуном також називали і майстра по дереву.

До речі, просити у когось сокиру вважалося поганим тоном. Давали неохоче, але справа тут була зовсім не в жадібності. Сокира у кожного тесляра була ніби продовженням руки, до неї звикали, а сокирище робили індивідуальним. Якщо майстер брав у руки не свій «рідний» інструмент, то у нього незабаром з’являлася ломота в суглобах, а на долонях – мозолі. І це не вигадка – у старовину майстри насправді могли поголитися сокирою, настільки професійно і з любов’ю вона була зроблена і заточена.

Сучасні робочі сокири

Теслярська. Буває двох типів: з округленим і прямим лезом. Мінімальна вага 0,5 кг. Максимальна – 1,75 кг.
Спеціальна. Використовується для теслярсько-ремонтних робіт. Вага – 0,8 кг.
Столярна. Призначена для допоміжних робіт у столярній справі. Майже пряме лезо. Вага – 0,45 кг.
Колун. Це найважча із усіх робочих сокир. Її вага – 2 кг.
Лісорубна. Виготовляється двох типів. Її особливість – грубий важкий обух, який додає сили удару під час рубання. Вага – 1,5–1,8 кг.
Пожежна. Має відтягнутий обух з кайлоподібним кінцем. Вага – 0,8 кг.
Універсальна. Комбінована сокира-молоток із сталевим сокирищем. Використовують, головним чином, для відкриття дерев’яних ящиків. Спереду – розсувна лапа держака для висмикування цвяхів і відривання дощок. На держаку між обухом і ручкою є щілина для висмикування середніх і дрібних цвяхів. Вага – 1,3 кг.

ТОП-10 найкращих коротких сокир

1. Сокира Веттерлингська крейсерська
Витончена комбінація дизайну та функціоналу. Сокира має обух для кування і витончено вигнуту щоку. Вага близько одного кг і довжина 58 см. Ця сокира однаково підходить як для теслярських робіт, так і для рубання дерева та заготівлі дров. ($131, lie-nie­l­sen.com)

2. Сокира для кемпінгу SOG
Її вага 0,9 кг і довжина 40 см, голова сокири достатньо важка. Але цей дисбаланс дає перевагу під час обробки деревини, а щоки сокири мінімізують тертя. Завдяки зручному обуху можна швидко забити кілки для наметів. ($80, sogknives.com)

3. Мисливська сокира GrSnsfors Bruk
Застосовується як для рубання деревини, так і для розбору туші добутої дичини. Достатньо коротка сокира (47 см), зручна для транс­портування. Заокругленим обухом зручно знімати шкіру тварини. ($171, grandforest.com)

4. Сокира для розколювання дров Stihl PA20
2,9-кілограмова кована головка на товстому і міцному сокирищі, призначена для рубання дерева. Довжина сокирища 44,5 см, зроблена із ясеня, має товсте плече і вигнуту форму, завдяки якій її зручно тримати як однією, так і двома руками. ($56, stihl.com)

5. Теслярська сокира Husqvarna
Довга борідка сокири дозволяє користувачу безпечно і точно працювати нею. Вона призначена для теслярських робіт, але часто використовується мисливцями, головка – ручного кування, сокирище виготовлене з горіха. ($62, husqvarna.com)

6. Сокира-томагавк CRKT Kangee
Ця грізна на вигляд сокира має дов­гий ріжучий край. Голова зроб­лена з цільного шматка вуглецевої сталі, яка не іржавіє. ($185, crkt.com)

7. Сокира для розколювання дров CRKT Chogan
Ця сокира для розколювання дров, обухом можна щось розтерти або забити. ($70, crkt.com)

8. Спортивна сокира Estwing
Схожа на сокиру для кемпінгу, спортивна сокира має ідеальну довжину 35,5 см і вагу 0,8 кг, що дозволяє використовувати її для різних цілей. Приємне на дотик руків’я зі шкіряним покриттям. Лезо – 9 см і зручний для використання обух. ($59, estwing.com)

9. Сокира-ніж Ontario Co. SP16 SPAX
Голова сокири, зроблена зі SPAX’s вуглецевої сталі, поєднує 20-сантиметрову ріжучу кромку, отвір, який дозволяє відкривати, закривати пожежні гідранти та газові клапани. Ребристе полімерне руків’я дозволяє міцно тримати сокиру в руках. ($118, ontarioknife.com)

10. Сокира Gerber Myth
Призначена для розділки добутої дичини, має 9-сантиметрове ріжуче лезо, зроблене з висококарбонової нержавіючої сталі. Спеціальний отвір дозволяє зручно тримати сокиру. Важить менше 0,4 кг, зручно поміщається у мисливській сумці. ($48, gerbergear.com)

Заточити сокиру

Сокири бувають із прямим або заокруг­леним лезом. Заточувати сокиру краще насадженою на руків’я (сокирище). Рекомендується точити сокиру на два спуски: перший спуск – на 38 мм від жала леза, кут заточування не менше 30 градусів для теслярських робіт, для розколювання дров – більше, другий спуск – на 18 мм, кут заточування – 10 градусів. Заточують сокиру доти, поки її фаска не буде рівною, без зазубрин і буде мати гостре жало леза. Правлять сокиру на бруску вручну доти, поки не будуть видалені задирки.

Інструкція

1. Змочіть водою або мастилом точильний ка­мінь на електро­точилі. Якщо загартовану сталь сокири перегріти під час заточування, то вона стане м’якою і буде швидко затуплюватися. При заточуванні також періодично занурюйте сокиру у воду. Під час роботи стежте, щоб площина леза точно і рівно прилягала до точильного каменя. Круг повинен обертатися назустріч сокирі. Однією рукою тримайте інструмент за обух, іншою – за середину сокирища і час від часу перевертайте то однією то іншою стороною, щоб заточка обох сторін була однаковою.

2. Після заточення на точильному крузі візьміть брусок з великим зерном, а потім з меншим, змочіть їх у воді й починайте потихеньку заточувати сокиру далі, прибираючи задирки. Після заточування на кожному з брусків протріть лезо.

3. Після обробки брусками візьміть товстий шкіряний ремінь і поклавши сокиру на край столу, проведіть по лезу ременем. При цьому сокира буде готовою до роботи. Така точна заточка застосовується, звичайно, тільки для теслярської сокири або мисливської. Для колуна достатньо буде заточування на електроточилі.

Сьогодні також існують сучасні пристрої для заточування сокир і ножів, наприклад, компактний пристрій Work Sharp. Пристрій має три стрічки із різною абразивністю, завдяки яким ви без зусиль і навичок швидко і точно заточите будь-який інструмент, не перегріваючи його.

Не перевіряйте заточку сокири пальцем.

Захищайте лезо сокири пластиковим чохлом, а не шкіряним, де може бути волога або кислоти.

Автори:
Уейн ВАН ЗВОЛЛ,
Роман НОВІКОВ,
фото Адама ЛЕВІ,
“Лісовий і мисливський журнал”

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top