Мисливська освітня Програма

Знання природи з дитячого саду простим, доступним способом – є ключем до формування екологічної свідомості не тільки нинішнього, а й майбутнього покоління. Мисливці Польщі прагнуть поширювати знання про охорону довкілля, тому готують загальнонаціональну освітню і природну Програму, призначену як для дітей, так і для молоді та для дорослих. Перші семінари для майбутніх координаторів Програм по всій Польщі вже позаду.

Екологічна освіта є однією з найважливіших форм інформування громадян у галузі охорони довкілля і раціонального управління її ресурсами. Мисливці вже давно беруть участь у навчанні місцевих громад. У них великий потенціал і досвід у мисливській освіті. Настав час зібрати і оформити ці знання.

Польський мисливський союз розпочав готувати загальнонаціональну освітню природну Програму, головною метою якої є підвищення рівня екологічної обізнаності суспільства, з особливим акцентом на збереженні біологічного і ландшафтного балансу природи. Програма чітко вписується у Національну Стратегію екологічної освіти.

Завдяки співпраці з місцевою владою, освітніми установами, мисливцями і мисливськими організаціями, Польський мисливський союз прагне досягти екологічних знань в усіх регіонах Польщі. Союзом створюється мережа викладачів, які будуть проводити заняття з природознавства з елементами мисливського змісту. Буде створена професійна освітня Програма з готовими класними сценаріями. На дослідницькій станції PZL було проведено перші навчальні семінари для 43-х майбутніх координаторів з усієї Польщі, організовані Головною радою Польського мисливського союзу.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top