News

ThermaCELL – порятунок від холоду

Компанія ThermaCELL пропонує теплові елементи для обігріву рук, ніг, тіла і голови в зимовий період, які можна перезаряджати. На відміну від звичайних устілок, що випускаються іншими фірмами і містять хімічні елементи, ThermaCELL виробляє багаторазові тепловиділяючі елементи для шапок, рукавичок і курток тощо. Середня температура нагріву елементів – близько 40 градусів Цельсія (окремі моделі мають три рівні нагріву, аж до 50 градусів за Цельсієм). Середня тривалість використання до перезарядки – 5 годин. Перезарядка відбувається через USB-кабель протягом двох-трьох годин. Завдяки пульту дистанційного керування елементи можна вимкнути для економії заряду і знову включати при необхідності. Ресурс кожного теплоелемента – 500 перезаряджень. Вартість елемента обігріву для рук – $ 80, для куртки – $ 70.

Еволюція 3-D зброї

Роздрукований на 3-D принтері перший діючий екземпляр вогнепальної зброї, що отримав ім’я Liberator, сьогодні вже став історією. Він виглядав як іграшка, був виготовлений з білого дешевого пластику, однозарядний, ненадійний і навіть несхожий на справжню зброю.

Те, що завдяки технології 3-D друку можна роздрукувати сьогодні, вже практично не відрізняються від реальної моделі ручної зброї. Еволюція 3-D зброї йшла величезними кроками – через три місяці після пістолета Liberator, з’явилася гвинтівка Grizzly. У вересні 2013 року – модель Reprringer, невеликий револьвер калібру .22, який не відрізнити від справжнього револьвера. А в листопаді 2014 з’явився перший роздрукований з використанням металу пістолет – точна копія моделі 1911 Browning калібру .45. Він навіть з’явився в продажу в офіційних ділерів. Унікальною особливістю моделі є багатозарядність, раніше це було недосяжно для 3-D зброї. У найближчому майбутньому у компанії Stratasys, що використовує найсучасніші 3-D принтери, що друкують з металу і міцного полімеру, є плани по роздруківці таких моделей довгоствольної зброї як AR-15, AK-47 і M-16. Відповідні комп’ютерні програми вже розробляються. Очікується, що їх можна буде завантажити з інтернету і роздрукувати зброю у себе вдома.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top