Найбільша армія у світі

Згідно з результатами дослідження американських експертів, найбільша армія в світі – це… армія американських мисливців.

Ні в одній країні світу немає такої кількості озброєних вогнепальною зброєю цивільних осіб, які постійно удосконалюють свої навички і здатних своїми силами захистити інтереси держави.

Дослідження носить приблизний характер, не враховує кількість зброї в армії США та інших державних правоохоронних органах і не є офіційною позицією американських урядових структур.

США готові виступити проти агресора з майже тринадцятьма мільйонами мисливців, як кажуть автори доповіді. 12 700 000 чоловік у США мають мисливську зброю вдома і користуються ним на постійній основі. Це майже в десять разів більше, ніж армія США (мільйон чотириста тисяч військових), у п’ять разів більше армії Китаю (2 333 000 чоловік), і в два рази більше, ніж армії всіх розвинених країн разом узятих. Також у дослідженні відзначено, що в США за три місяці продається більше одиниць вогнепальної зброї, ніж перебуває на озброєнні в арміях Китаю та Росії.

Цій темі, а точніше її відсутності та ігноруванню в Україні, ми вже приділяли увагу не один раз у нашому журналі. На жаль, уряд нашої держави ставиться до мисливців і мисливського господарства в Україні, як до якогось атавізму, хоча в інших розвинених країнах ЄС, не кажучи про США, мисливське господарство – це важлива, економічно потужна галузь народного господарства, а мисливська громада – це народна армія, досвідченних та поважних людей.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top