Hi-Tech

Біометричний замок

Guardian – це біометричний замок, який кріпиться на спусковий гачок пістолета, запобігаючи, таким чином, несанкціонованому доступу до нього.

Замок виконаний з металу. Відкривається замок менше, ніж за одну секунду прикладанням вказівного пальця на зчитувальний пристрій.

У пам’ять можна записати до п’яти відбитків, тобто в разі чого, члени вашої родини не залишаться без можливості захиститися від зловмисників.

Також є функція механічного відкриття замка на випадок, якщо в ньому сіли батарейки або виникли неполадки. Підходить Guardian до більшості сучасних пістолетів.

М’яка пляшка

Американська фірма Vapur у співпраці з компанією Mossy Oak випустила м’яку пляшку для мисливців у забарвленні «Break-Up Infinity». Ця новинка в складеному стані займає зовсім небагато місця в рюкзаку або кишені, важить у сім разів менше, ніж стандартні металеві фляги і зручна у використанні (зокрема, завдяки широкому горлу в неї зручно набирати рідину або мити). На відміну від пластикових пляшок новинка не трісне на морозі і не протече. Модель виробляється з екологічно чистих матеріалів у США, витримує широкий діапазон температур (не втрачає гнучкості при мінус 19° С) і має об’єм 700 мл. Вартість м’якої пляшки – $12.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top