Розставити все по поличках

Простий та дешевий спосіб зберігання довгоствольної зброї.

У будиночках мисливця та на мисливських базах, де збирається одночасно багато мисливців, кількість довгоствольної зброї така велика, що іноді виникає проблема з її зберіганням. Витратившись тільки на матеріали і менше двох годин роботи, ви можете сконструювати міцну стійку для 18 одиниць зброї, де вона буде зберігатись надійно, але тим часом до неї буде швидкий і легкий доступ.

Всі матеріали можна легко купити у звичайному господарському магазині.

Основна частина – це два дерев’яних кола товщиною 30 мм, діаметрами 450 мм та 600 мм. Ці кола продаються нарізані за розміром, але як альтернатива, можна зробити їх самостійно.

1. Виріжте виїмки по периметру меншого дерев’яного кола. Ці вирізи будуть опорою для зброї у верхній частині. Відзначте по периметру кола 18 рівномірно розташованих міток з однаковим інтервалом. На кожній мітці зробіть отвір кільцевою пилкою діаметром 50 мм, на відстані 12,5 мм від краю. Таким чином ви зможете вирізати півкола. Не робіть отвори ближче 12,5 мм від краю, тому що це зменшить стабільність фіксації довгосволної вогнепальної зброї.

2. Відріжте трубу ПВХ довжиною 820 мм (діаметром 100 мм). Довжина може бути скоригована, але має бути достатньо місця між нижнім і верхнім колом для розміщення зброї.

3. Прикріпіть ПВХ фланці (наприклад, для кріплення сантехнічного сифона, діаметром 100 мм), розміщуючи їх у центрі обох основних кіл, використовуючи чотири гвинти для кріплення кожного фланця.

4. Розріжте з одного боку піноізолятор для труб і оберніть ним навколо зовнішнього боку більшу основу кола (600 мм) так, щоб ізолятор набув С-подібної форми. Закріпіть один кінець двома цвяхами, а потім злегка розтягніть ізоляцію, щоб завершити повне коло і прикріпіть інший кінець аналогічним чином. Потім протягніть 12,5 мм (1/2-дюймову) кабель або трубку під верхньою частиною ізоляції. Так ізоляція буде тримати форму і утримуватись на місці.

5. Скріпіть трубу і фланці разом використовуючи клей. Ваша стійка готова.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Найбільш безпечно та надійно довгоствольні рушниці зафіксовані тоді, коли вони упираються тільки носком приклада, тому встановлюйте їх правильно, запобігаючи будь-якому руху. Не ставте рушниці на п’ятку приклада, бо тоді вони будуть нестійкими.Інструменти
Ручна пилка, кільцева пилка діаметром 50 мм, дриль, молоток, викрутка, ніж або різак для картону.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top