Відзначено найкращих

Нагороди від Товариства лісівників.

У рамках науково-практичної конференції з відновлення рослинного світу лісів ветерани лісового господарства Людмила Макогончук і Анатолій Сабадир отримали найвищу відзнаку Товариства лісівників: нагрудний знак «Почесний лісівник» України».

Також було підбито підсумки та вручено нагороди переможцям Всеукраїнського творчого конкурсу – 2019, ініційованого Президією Товариства, за найкраще висвітлення лісової тематики у друкованих ЗМІ та соціальних мережах. Мета його проведення – поширення знань про важливість лісів у природі та житті людини, підвищення ролі ЗМІ і публікацій у соціальних мережах у формуванні позитивного іміджу лісової галузі, привернення уваги суспільства до проблемних питань, виховання бережливого ставлення до лісу, популяризація професії лісівника, збереження історії традицій лісівництва, посилення зацікавленості журналістів у відповідній тематиці. Майданчики його проведення – соціальні мережі, Фейсбук, друковані ЗМІ.

Отже, у номінації «За серію авторських публікацій в інтернеті, популяризацію лісової тематики у соціальних мережах» серед 12 учасників третє місце отримала прес-секретар ДП Жовківське лісове господарство (домінант Львівського ОУЛМГ Галина Муравська та прес-секретар Київського ОУЛМГ, адміністратор сторінки «Лісолюби України» Ауріка Маліновська. Друге місце отримала кореспондент мережі гіперлокальних інтернетресурсів Район.UA (номінант Волинського ОУЛМГ) Іванна Маяк. Перше – творчий колектив: Юрій Ярохович – (відеооператор), Андрій Білканич (журналіст) під керівництвом Юлії Давидової, прес-секретаря Закарпатського управління лісового та мисливського господарства.

У номінації «За краще висвітлення лісової тематики у друкованих ЗМІ (районні, обласні, всеукраїнські ЗМІ)», де участь брало лише 5 учасників, місця розподілилися так: третє місце – прес-секретар Рівненського ОУЛМГ Світлана Горошко (за випуск вкладки «Лісовими стежками» у газеті «Вісті Рівненщини»), друге – прес-секретар ДП «Гайсинське лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Оксана Нікітіна, а перше місце залишилося без переможця. Грошову винагороду переможців перераховано на рахунки відповідних обласних рад Товариства лісівників України та лісогосподарських підприємств.

Дипломи про нагороди та відзнаки вручив особисто Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук.

Віталій ГОПКАЛО,
фото автора
та Геннадія Кушанова,
Газета “Природа і суспільство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top