Перша премія мисливського кіно

Німецька мисливська асоціація і компанія «Jagdstolz» вперше нагородили премією Софі (Sophie-Award) переможців кращих короткометражних кінофільмів про мисливство.

Ютубер Фелікс Куверт (Felix Kuwert) з Баварії зняв кращий німецький мисливський фільм:

«Полювання – любов до природи» («Jagd – eine Liebe zur Natur») за що він отримав премію Софі та грошовий приз (три тис. євро).

Друге місце посів Крістіан Шмідт (Christian Schmidt) з Бранденбурга з його фільмом «Waidgerechtigkeit – Der Zeit waidgerecht». Третє місце виборов Рувен Крейенмайер (Rouven Kreienmeier) з Північного Рейну-Вестфалії за фільм «Перший раз на полюванні» («Das erste Mal auf Jagd»).

22 режисери представили на конкурс свої фільми довжиною до 10 хвилин. Берлінська прем’єра десяти кращих фільмів відбулася в кінотеатрі Kant у Берліні.

Вимогою до конкурсантів Софіївської премії був стандарт «Waidgerechtigkeit 2.0». Він служить новим орієнтиром якості для мисливців у соціальних мережах.

Близько 250 осіб взяли участь у церемонії нагородження в берлінському Кант-кіно, 13 спонсорів з галузі полювання і активного відпочинку. Церемонія транслювалася в прямому ефірі на Facebook.

Фільм-переможець кінопремії Софі:
www.youtube.com/watch?v=pnMjEqlkmuw

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top