Чиста правда

Свято мисливців, рибалок та усіх любителів природи.

Фестиваль мисливців, рибалок та любителів природи й гарного відпочинку вже вдруге відбувся на Вінниччині. Його організувала та провела Фейсбук-спільнота «Мисливці, Риболови та інші Брехуни». Свого часу невеличка група любителів традиційно чоловічого хобі з Вінниччини вже виросла у групу із десятками тисяч «братушань», без перебільшення, з усього світу.

Цього разу на фестиваль приїхало близько 170 учасників різного віку та соціального статусу зі всієї України. Хмельницька, Рівненська, Київська, Сумська області – це далеко не повний перелік гостей. А дехто приїхав навіть з Португалії, скориставшись першою зручною нагодою отримати відпустку та провести її у колі друзів-однодумців. Протягом трьох серпневих днів, що збіглись із святкуванням Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, «МРБешники» змагались у полюванні та риболовлі, із захопленням грали у футбол та більярд, брали участь у різноманітних конкурсах, насолоджувались відпочинком на лоні чудової природи. Одним із найцікавіших конкурсів було дебютне визначення головного «Брехуна» за підсумками року, яким став Віталій Вархоєв.

Звісно, під час зустрічі «МРБешники» обговорювали, що і як кожен з них може і повинен зробити, аби у наших річках було більше риби, у полях, лісах та озерах – тварин та птахів, як вберегти та примножити красу української природи. А ще під час свята можна було придбати сувеніри та подарунки, зокрема, оригінальні мисливські ножі та вироби зі шкіри.

На жаль, три доби свята пролетіли наче мить. Але учасники поверталися додому у доброму настрої. Хіба що із легким сумом… І з надією, що наступного року «МРБешники» усієї України знову зустрінуться на Вінниччині!

Володимир РОМАНЕНКО,
Газета “Природа і суспільство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top