Кодекс поведінки

Впольований олень чи жираф – фотографії убитих диких тварин викладені в соціальних мережах піддаються всебічній критиці і дискредитують мисливство.

Нині в соцмережах точаться запеклі дебати щодо відомої американської мисливчині Тесс Теллі, яка стоїть у позі переможниці на фоні добутого жирафа. Зображення ще 2017 року, але саме тепер його почали використовувати у ЗМІ, як образ мисливця-вбивці. Міжнародна рада з охорони дикої природи і полювання (CIC) закликає мисливців бути обачнішими, коли викладаєте фото в інтернеті, особливо в соцмережах. «Справа не в приховуванні фактів, а в тому, щоб демонструвати на фото чутливість і повагу до людей, які не є мисливцями. Ми не хочемо цензури, нам просто потрібно визначитись у якому образі ми хочемо, щоб нас сприймало суспільство в майбутньому», – говорять у СІС.

Такі зображення, як фото Тесс Теллі з жирафом, стикаються з громадським непорозумінням, тому що вони не пояснюють позитивного вкладу, який вносить полювання у боротьбу з браконьєрством або у вирішення конфліктів між людиною і дикою природою, підтримку корінного населення, наприклад Африки тощо. Крім того, мисливські фотографії навмисно виривають із контексту та використовуються антимисливцями, щоб дискредитувати полювання та мисливців.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top