У кого смачніша юшка?

Те, що – на Кіровоградщині, сумнівів немає. Оскільки конкурс на кращу юшку відбувся тут в усіх районних організаціях, які взяли участь у відзначенні Дня рибалки цього року. Задля справедливості треба зазначити, що обласна УТМР зібрала на обласне свято з навколишніх сіл та територіальних громад – загалом із 13 районних організацій – більше сотні дорослих і дітей. Після традиційних урочистостей та вітань свято перетворилося на родинне, оскільки багато хто прийшов сім’ями.

Нептун, який був теж запрошений, освятив усіх водою з річки і пообіцяв заганяти рибу до рибалок на конкурсі з ловлі риби. А ще учасники змагалися із волейболу, кастингу (одна з технік лову), стрільбі з пневматичної зброї серед дорослих та дітей.

Цього ж дня подібне свято відбулося й у Кіровоградській районній організації УТМР. Сергій Лукін, її новий голова, зумів перетворити організацію з тихого болота на об’єднання однодумців, зацікавити їх, організувати та вперше провести День рибалки серед первинних організацій, яких тут налічується близько двох десятків. Організатори доповнили свої конкурси естафетою у мішках. Тобто потрібно було не лише дострибати у мішках до пункту призначення, але ще й постріляти при цьому з гвинтівки. І, звичайно, потрапити у мішень. Крім того, був у них і конкурс на кращого імітатора голосу качки та кращу мисливську пісню.

В Новоукраїнці підхопили естафету свята наступного дня. Після вітання почесних гостей та хвилини мовчання, первинні організації тут змагалися не лише у стрільбі з пневматичної гвинтівки, але й у стендовій стрільбі, ловили рибу, перетягували каната, піднімали гирю, розповідали кращу гумореску. І, звичайно ж, була юшка.

А щоб визначити у кого ж найсмачніша юшка буде наступного року, вже зараз почали перемовини, зазначила інструктор Кіровоградської обласної УТМР Надія Колясова. Адже для того, щоб товариство було популярним серед населення, такі свята проводяться тут щорічно.

Вітольд РИБАК,
Газета “Природа і суспільство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top