Захоплюючі шкільні уроки

Освітній ярмарок Дідакта (Didacta) пройшов у кінці лютого у Кельні (Німеччина). Асоціація мисливців Німеччини (DJV) представила велику кількість освітніх ініціатив Lernort Natur (Місце навчання – природа). Lernort Natur є частиною сільськогосподарської виставки, яка представляє широкий спектр природничої та екологічної освіти в сільськогосподарському секторі.

Більше 7000 мисливців є добровольцями по всій країні, які беруть участь у цій Програмі. DJV пропонує комплексну програму семінарів для галузі освіти і зв’язків із громадськістю.

– Ми є експертами в питаннях природи, – говорить Йозеф Шнайдер, відповідальний за ініціативу Lernort Natur в президії DJV. – Навчання для мисливців дуже цікаве і різноманітне. Той, хто займається за цією Програмою, вивчає флору і фауну та відносини з природою. Ми також пропонуємо ці знання всім, кому цікаво, не тільки мисливцям.

Ініціативу Lernort Natur було засновано майже тридцять років тому. Мисливці, як викладачі природи і екології були на той час чимось дивним, але згодом ставлення до них істотно змінилось: позашкільна освіта за програмою Lernort Natur від DJV нині є невід’ємною частиною природничої освіти в Німеччині, на якій вже виросло покоління.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top