Вовки атакують Німеччину

У 2017 році вовки вчинили понад 470 нападів на худобу, більше  1660 голів овець, кіз, коней та великої рогатої худоби загинуло. У великої рогатої худоби ця частка збільшилася на 46 відсотки впродовж року, якщо взяти всі види худоби, то ця цифра збільшилась на 55%. Асоціація мисливців Німеччини (DJV) бачить гостру необхідність у діях, щоб кількість убитих свійських тварин не збільшувалася в геометричній прогресії.

– Вовк має право на існування в Німеччині. Однак позиція «Ласкаво просимо, вовк» – неприпустима», – сказав член правління DJV Хельмут Дамманн.

На початок 2019 року в Німеччині мешкає понад 1000 вовків, полювання на них заборонено, і за таких умов їх кількість подвоїться впродовж трьох років. Таким чином DJV вживає термінових заходів, щоб кількість убитих свійських тварин не збільшувалася. Виходячи з недавно представленої Концепції планування, територіальні вовчі зграї у майбутньому неповинні допускатись у міські та альпійські райони, а також у місця, де випасається худоба з високим потенціалом зіткнення з вовком. Однак у заповідниках, де живуть вовки, вони повинні мешкати без впливу людини.

Зокрема в Бранденбурзі, Нижній Саксонії та Саксонії міністри сільського господарства вже закликають до активного управління вовком і більшість федеральних земель візьмуть їхній приклад. На думку DJV, вовки, що з’явились у Німеччині, є частиною балтійсько-східноєвропейської популяції з понад 8000 голів, позитивний стан якої не викликає сумнівів.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top