Мисливський пікап

Німецька фірма Gruma Automobile GmbH представила нову «мисливську» версію
Mercedes-Benz X-Class.

Технічно автомобіль зазнав значних змін – збільшений кліренс, посилений захист днища та встановлено тахогенератор.

Автомобіль для мисливців комплектується 3-літровим дизельним двигуном V6 (258 к.с. і 550 Нм) і 7-ступінчастим «автоматом». З таким агрегатом з місця до 100 км /год пікап прискорюється за 7,9 с, а максимальна швидкість досягає 205 км/г. Дорожній просвіт пікапа дорівнює 222 мм. Автомобіль здатний долати 45-градусні підйоми, броди глибиною до 60 см і зберігати рівновагу на 50-градусних схилах.
На посиленому даху є багажник, що витримує 200 кг, який обладнано місцем для спостереження.

Щоб на полюванні було зручно вантажити добуту дичину в багажник пікапа, передбачені навантажувальні направляючі та фірмове «корито» з лебідкою. Для мисливських собак є спеціально вбудований відсік. А для мисливських рушниць передбачені фірмові кофри у багажному відділенні. Для очистки пікапа від бруду і шерсті, автомобіль укомплектований водоочисною мийкою Aqua2Go.

Вантажівка для, безумовно, заможних мисливців, оснащена потужними позашляховими колесами Bollards, лебідкою спереду і ззаду з тяговим зусиллям понад 4 т.

Виробники Gruma Hunter пропонують у комплекті спеціальну камуфляжну або матову зелену вінілову плівку, щоб завернути кузов X-Class і злитися з місцевістю.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top