Участь дітей у полюванні

Вища мисливський рада Польщі (Naczelna Rada Lowiecka) висловила свою позицію щодо заборони участі неповнолітніх дітей у полюванні.

«Як представники польських мисливців, ми закликаємо Уряд змінити Закон, який забороняє виховувати дітей відповідно до переконань батьків про полювання. Зазначена заборона заперечує нашим поглядам і постулатам щодо охорони природи.

Саме завдяки нам підтримується популяція тварин, яка без нашої допомоги не зможе впоратися зі зміненою, внаслідок економіки людини, природою. Саме ми захищаємо польові та лісові культури від імені держави і дбаємо про збереження популяції дичини на рівні, що гарантує безпеку дорожнього руху.

Ми не вчимо вбити дітей для задоволення. Ми соціальна група, яка жертвує своїм часом і грошима для збереження окремих видів тварин задля майбутніх поколінь.
Ми регулюємо популяцію відповідно до наукових висновків та потреб мінливого середовища, і цьому ми хочемо навчити власних дітей.

Полювання – це наука про свідомий вибір. Це шанс перенести молоду людину з віртуального світу в справжнє. Також розвивається фізична підготовленість у молодих людей в природних умовах. Кожне полювання – це також знання про навколишній світ і закони природи, отримані на практиці й тому тривалі.

Нині ми позбавлені права виховувати у дітей любові до природи.
Спільний вихід на полювання також зміцнює родинні зв’язки. Ми не згодні з аргументом, що заборона участі дітей у полюванні, служить їхньому психічному благополуччю. Батько краще знає, як його дитина розвивається емоційно і що він може собі дозволити.

Тому ми закликаємо вирішити важливу для нас справу і скасувати цю заборону».

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top