Кадастр фонду тварин

Асоціація мисливців Німеччини (DJV) повідомила про запуск нового, зручного додатку кадастру диких тварин «Tierfund» для мобільних пристроїв. Завдяки безкоштовному додатку дані, за кілька кліків, швидко заносяться до бази даних. Місцезнаходження та час визначаються автоматично.

Додаток дозволяє записати пригоди, у тому числі ДТП, що сталися за участю диких тварин по всій країні. Він також використовується для профілактики захворювань. Мисливці, фермери та інші зацікавлені сторони можуть фіксувати факти виявлення мертвих тварин, зокрема, дикого кабана, при цьому компетентний ветеринарний орган інформується автоматично. За допомогою додатка, можна швидко виявити та відреагувати на спалахи африканської чуми свиней.

Інформацію можна заносити у смартфон навіть без доступу до інтернету. Коли мережа з’явиться, подія автоматично завантажиться у базу.

Уся стара база даних буде доступна й в оновленому додатку, де вже зареєстровано 55 тис. знахідок тварин, які зібрано 10-ма тисячами користувачів. Учені з Кільського університету (Німеччина) аналізують ці дані й визначають вогнища захворювань і епіцентри ДТП, щоб створити безпечними маршрути для людей і тварин.

Додаткову інформацію про кадастр Тірфунда можна знайти за адресою: www.tierfund-kataster.de.

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top