Увага! Дичина на дорогах

Навесні в лісах з’являється багато зелені, яка приваблює травоїдних тварин, вони стають активними. Пік активності припадає на ранок та на сутінки. В результаті в цей час збільшуються нещасні випадки на дорогах, особливо за участю козуль. Автомобілісти повинні бути уважнішими, особливо навесні.

Згідно з останніми статистичними даними Асоціації мисливців Німеччини (DJV), жоден великий вид ссавців не бере участі в дорожньо-транспортних пригодах так часто, як козулі. Тільки за минулий рік у Німеччині сталося 192 тис. ДТП за участю козулі. Це понад 82 відсотки усіх зареєстрованих ДТП. У цілому, в минулому році на дорогах Німеччини сталося більше, ніж 233 тис. ДТП за участю оленів, козуль і кабанів – це на два відсотки більше, ніж у попередньому році.

DJV звертається до всіх учасників дорожнього руху, будьте пильні, особливо в сутінках на дорогах уздовж лісу. Якщо зіткнення неминуче – відпустіть педаль гальма, міцно тримайте кермо і дотримуйтесь напрямку руху. Неконтрольовані маневри можуть збільшити наслідки нещасного випадку.

Для зниження таких ДТП у Німеччині було розроблено додаток для смартфонів «Tierfund», за допомогою якого можна зареєструвати ДТП або місце знайденої мертвої тварини. Зібрані дані допомагають Уряду країни у визначенні та пом’якшенні наслідків аварій шляхом встановлення відповідних знаків, обмежень, об’їзних шляхів, переходів для тварин. Нині через додаток близько 11 тисяч користувачів повідомили про більше, ніж 55 тисяч «знахідок».

“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top