Бойкот Ботсвані

Під час виступу в США Президент Ботсвани Мокгвітсі Масісі (Mokgweetsi Masisi) піддався словесному нападу з боку активіста із захисту прав тварин Лізетта Рейеса: «У тебе кров на руках!» Об’єктивно і впевнено Масісі спростував звинувачення, що стосуються закінчення заборони на полювання в Ботсвані. У своєму виступі Президент зазначив, що його країна є домівкою для більш ніж 130 тис. слонів і його чисельність зростає на 4 відсотки щорічно. З початку 2017 року слони вбили більше двох десятків людей.
«Тільки минулого тижня Ботсвана знову піддалася двом смертельним нападам слонів на людей. Нам було б непогано перестати диктувати умови країні, як добре поводитися зі своєю дикою природою », – сказав Ханнес Сігу з CIC (Міжнародна рада з полювання та охорони тваринного світу).
Конфлікти між людиною і дикою природою, викликані великими тваринами, такими як: слони, буйвол і лев, змусили Уряд Ботсвани ввести з 2014 року заборону на полювання на муніципальних і державних землях. Після опитування місцевого населення і експертів, 90 відсотків респондентів проголосували за скасування заборони. Зараз полювання легалізується за суворим стандартом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top