Благодійні полювання

Щороку, починаючи з 2013 року, 27 грудня в Угорщині проводиться день благодійного полювання. Таке полювання було організовано вже вшосте угорськими мисливцями, а організовуються вони Угорською мисливською палатою та Національною асоціацією із захисту мисливців Угорщини.

Цього разу в акції взяли участь 155 мисливців з 12-ти округів країни. Сума, зібрана мисливцями за полювання, сягнула близько 3 мільйонів форинтів (285 тис. грн), за які, цього разу, організатори підтримали дитячу лікарню Сент-Дьоргі в окрузі Фейер.
Ласло Фейєс, організатор благодійного полювання, сказав, що за останні шість років вартість медичного обладнання, наданого лікарням у результаті співпраці, становила близько 10 мільйонів форинтів (близько 1 млн грн). Цього року за гроші від благодійного полювання було придбано два пристрої діагностики респіраторних захворювань. До цього таке обладнання було тільки в двох установах країни, лікарня Сент-Дьоргі стала третьою.

Тепер благодійне полювання стало національним заходом, що видно за кількістю учасників. Загальна кількість його учасників за 6 років – 531 людина. Кількість закуплених медичних апаратів – 10 шт на суму 10 млн форинтів. Медичним обладнанням, придбаним мисливцями в результаті цих заходів, за цей час скористалось близько 4500 дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top