Мисливці та Європарламент

Наприкінці травня 2019 року, в ЄС відбулись парламентські вибори до Європарламенту. Наші мисливські організації багато говорять про вплив політики на мисливську галузь, створення своєї політичної партії, парламентське лобі тощо. Тим часом наші колеги з Євросоюзу давно користуються політичними інструментами. Перед виборами, всі кажуть, що треба голосувати за того, хто буде захищати твої інтереси. А як дізнатись, що думають кандидати, наприклад, про мисливське господарство, і чи будуть вони підтримувати його у Парламенті?

На відміну від нас Німецька асоціація мисливців (Deutsche Jagdverband (DJV) зробила це задля свого майбутнього і майбутнього мисливської галузі в Німеччині. На передодні виборів Асоціація задала лідерам основних політичних партій 14 питань про основні проблеми мисливської галузі. Їх відповіді DJV розмістила у відкритому доступі для кожного мисливця, щоб кожен міг проаналізувати і зробити правильний вибір.
Над цим теж треба ще працювати нашим мисливським організаціям.

P.S. Ми вже раніше розповідали про мисливське європейське лобі – групу в Європарламенті під назвою «Intergroup», до якої входять різні партії та парламентарі ЄС. Її було створено у 1985 році за активної участі Європейської Федерації з Полювання та Збереження Фауни, FACE (European Federation for Hunting and Conservation), яка мала великий вплив і на цьогорічні вибори до Європарламенту.

Роман НОВІКОВ,
“Лісовий і мисливський журнал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top