ЗА ВЕЛІННЯМ СЕРЦЯ

Першому заступнику Голови Державної інспекції сільського господарства України Юрію Миколайовичу Марчуку – 60!
У будь-яку справу Ю.М. Марчук вкладає душу і виконує свою роботу не лише за службовими обов’язками, а за велінням серця, як справжній патріот Батьківщини.
Мабуть, важко знайти у галузі лісового та сільського господарства фахівця, який не знає Юрія Марчука.
Понад 35 років Ю.М. Марчук працював на керівних посадах у лісовій галузі – від директора Чугуєво-Бабчанського лісотехнікуму до першого заступника Голови Держкомлісгоспу України. Юрію Миколайович притаманні глибокі професійні знання, його прогресивні погляди завжди спрямовані на вирішення проблем, які були викликані часом реформ. У лісовій галузі Юрій Миколайович залишив частину свого серця, працюючи на перспективу, досягнувши позитивних результатів у процесі розвитку та становлення лісової галузі.
З перших днів роботи в Державній інспекції сільського господарства України (з 2011 року) Юрій Марчук зарекомендував себе енергійним, висококваліфікованим, ініціативним, вимогливим до себе і підлеглих керівником.
За багаторічну сумлінну працю неодноразово нагороджувався відзнаками та почесними званнями – «Заслужений працівник сільського господарства України» (1997), орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2004), Грамотою Верхов­ної Ради України (2004), відзнакою Головдержслужби України – нагрудний знак «Державна служба України «За сумлінну працю» (2005), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009).
У підтвердження зазначеному, у 2014 році Ю.М. Марчук першим отримав щойно засновану відзнаку Держсільгоспінспекції України – нагрудний знак «За сумлінну працю».
Більше десяти років Юрій Марчук за сумісництвом завідує кафедрою дендрології Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, де проводить навчальну та наукову роботу.
Колектив Держсільгоспінспекції України та працівники лісогосподарської галузі України пишаються тим, що їм випала можливість працювати з Юрієм Миколайовичем, адже його мудрість і професіоналізм є неоціненним скарбом.
Бажаємо Вам, Юрію Миколайовичу, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень.
Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених земними радощами років.
© “Природа і суспільство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top