Степові лісничі

Із історії степового лісорозведення. Донецькі ліси, як ніякі інші, сплатили непомірну ціну за технічний прогрес. Але відроджені завдяки жертовності й фаховості Степових Лісничих та їхніх “Степові лісничі”

Яке насіння, таке й коріння

Стан та перспективи розвитку лісового насінництва в Україні. Раціональне використання генетичного потенціалу високопродуктивних лісових насаджень та забезпечення лісокультурного виробництва високоякісним посівним (садивним) матеріалом з цінними “Яке насіння, таке й коріння”

Які права у єгеря?

Рекомендації підвищення ефективності єгерської служби в Україні та її правового регулювання. Робота єгерської служби в українських мисливських господарствах у цілому не є ефективною і одна “Які права у єгеря?”

Німці навчать українців ліс рахувати

Семінар «Отримання та аналіз ринку деревини – нові можливості для України». Подія відбулася 29 жовтня у рамках проекту «Німецько-український агрополітичний діалог». Фахівці Тюнен-інституту міжнародного лісового “Німці навчать українців ліс рахувати”

Конгрес IUFRO

З 25 вересня по 5 жовтня у місті Курітіба пройшла найважливіша подія у лісовій галузі – 25-й Всесвітній конгрес IUFRO 2019 «Лісові дослідження та співробітництво “Конгрес IUFRO”

Top