Переконати паліїв

Листівки із роз’ясненням шкідливості весняного паління поширює спільнота мисливців та рибалок. Українська громадська організація мисливців, рибалок, любителів природи та активного відпочинку «Мисливці, Риболови та Біозахисники» “Переконати паліїв”

Знахідка на Удаї

Дивна тваринка – землерийка. Науковий співробітник НПП «Пирятинський», на Полтавщині, А. Подобайло разом з інспектором з охорони природно-заповідного фонду здійснювали в долині річки Удаю облік “Знахідка на Удаї”

Звернення

Шановні наші читачі! У цей непростий час не тільки для країни, а й для усього світу, який пішов на безстроковий карантин, ми продовжуємо працювати в “Звернення”

Полювання по-австрійськи

Особливості мисливського господарства Австрії. Полювання в Австрії дуже популярне. Воно об’єднує різні верстви населення, має глибоку історію. В Австрії мисливські традиції є невід’ємною частиною національної “Полювання по-австрійськи”

Звідки модрина? З Красилова, звісно

Старокостянтинівський лісгосп створює нові родинні плантації інтродуцента. Подільське місто Красилів добре відоме серед лісівників – завдяки селекційно-насінному комплексу з його клоновими модриновими плантаціями. Там одержують “Звідки модрина? З Красилова, звісно”

Чиста альтернатива

Нові види енергії чи скорочення споживання: що вибере людство? Потенціально-мінливий ресурс Традиційні способи виробництва енергії здавна забезпечували людству необхідний рівень життєдіяльності, але, разом з тим, “Чиста альтернатива”

Аерозброя

Пневматична зброя: придбання, носіння та застосування. Більшість мисливців свій перший постріл зробили із пневматичної гвинтівки. Асортимент пневматичної зброї та інтерес до неї постійно зростає. Справа “Аерозброя”

Top