Logo

СТАТТІ


Бути лісівником – не для слабких духом… Друк E-mail

Лісові пожежі на Луганщині – не рідкість.
Цьому сприяють два чинники: безвідповідальність людини  та погодні умови. У цьому році, додався ще й третій…

Можна сміливо говорити, що бойові дії, які вже кілька місяців точаться на Луганщині, завдали лісовій галузі країни та області найбільших за часів незалежності збитків. Розмір шкоди від пожеж напряму залежить від можливості їх вчасного гасіння. Якщо раніше, щоб загасити пожежу, потрібно було кілька годин, то за умов нескінчених масованих обстрілів та нестачі через руйнування та закриття авто-заправних станцій паливно-мастильних матеріалів, приборкання «вогню» може зайняти не один день. До того ж, велика кількість лісових масивів області нині замінована, а у лісгоспів, що розташовані на окупованій терористами території, пожежна техніка викрадена, тож лісівникам просто нічим гасити пожежі. За попередньою інформацією, станом на 21 жовтня, кількість випадків лісових пожеж в області сягнула 264, а площа лісового фонду, охоплена вогнем, становить понад 10 тис. га.

 
Про незамінні йогурти Друк E-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Тестування експертів показало високу якість продукту 

Фахівці Центру експертиз ТЕСТ провели дослідження безпеки та якості йогуртів, які ми їмо. Результати достатньо втішні: відібрані сім українських та європейських брендів, котрі є на полицях наших магазинів, – корисні та безпечні. Йдеться про лінії з доброю репутацією, які входять до європейських бізнес-асоціацій – «Живинка», «Чудо», «Простоквашино», «Активіа», «Дольче» і два різновидності йогуртів «Добряна». 

 
Консолідація лісової політики Друк E-mail

Держлісагентство разом із ФАО працює над створенням дорожньої карти розвитку лісового господарства

Державне лісове агентство України у рамках проекту ФАО «Консолідація лісової політики України» провело другу консультацію з науковими колами, екологами, лісівниками та громадськістю щодо створення Стратегії розвитку лісової галузі. Фахівці констатували проблеми, які є в лісовому господарстві України. Спочатку – про проблеми, яких – сила-силенна.

 
Словаччина: Європейський досвід мисливського господарювання Друк E-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Державні мисливські господарства Словаччини – взірець господарювання

Під егідою міжнародного проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» (http://foresterslearning.eu/), що впроваджується громадською організацією «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» спільно з Навчальним лісовим центром (м. Зволен, Словаччина) у рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна за сприяння ЄС проходив українсько-словацький польовий семінар для представників лісового та мисливського господарства України. 

 
Богдан Кук: "Постріл – кульмінація знань і досвіду" Друк E-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Для того, щоб полювати – треба вкладати кошти у відтворення та охорону дичини

Інтерв’ю з майстром спорту зі стендової стрільби, мисливцем із 35-річним стажем, членом мисливського клубу «Правильного полювання», що на Львівщині, Богданом Куком, який захоплюється полюванням ще змалку і знайомий з мисливським господарством Білорусі, Польщі, Угорщині, Німеччини та Австрії. 

 
Мисливським угіддям – ефективне господарювання Друк E-mail
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Показники рівня ведення та аналіз мисливського господарства України

Україна – країна з великим потенціалом ведення мисливського господарства, але, на жаль, він поки що не використовується на всю потужність. Це пов’язано з рядом проблем, основні з яких ми розглянемо у цій статті.  

 
У лісі має бути єдиний господар Друк E-mail

Роль міністрів у історії становлення лісового господарства як самостійної галузі у народногосподарському комплексі
 
За останні 90 років лісове господарство реорганізовували і реформували майже 30 разів. Неодноразово центральний орган управління ліквідовували і доводили лісове господарство до катастрофічного стану. Досвід свідчить, що найкращі результати в роботі галузі були в ті періоди, коли існувало Міністерство лісового господарства і очолював його висококваліфікований, досвідчений спеціаліст-лісівник. 

 
Пудра для мозку Друк E-mail

Майже у кожної жінки косметичка переповнена різними засобами краси, які у більшості шкідливі

Минули ті часи, коли, віддаючи данину красі, жінки були змушені накладати на себе отруйні косметичні засоби. Однак, і в наші дні можна придбати косметику, до складу якої входять небезпечні компоненти. За даними соціологічних опитувань кожна жінка використовує близько 13 косметичних засобів, які містять у собі більше, ніж 20 хімічних сполук. Британський біохімік Річард Бенс у результаті трирічного дослідження проблеми вживання косметики прийшов до висновку, що до організму жінки, яка щодня користується косметикою впродовж року, надходить 2 кг (!) хімічних речовин. Про шкідливу косметику та безпечні засоби краси розповідає лікар-косметолог Валентина Тарнавська.

 
Вовчими стежками Друк E-mail

Красивий, хитрий, загадковий, сильний звір, з миттєвою реакцією та гіпнотичними якостями

Коли йдеться про безправ’я людей, нехтування їхніми інтересами, то про таке середовище часто кажуть: «Тут панують вовчі закони». Проте у розмовах із багатьма лісівниками, читаючи відповідну літературу, все більше і більше переконуюся, що люди не справедливі до цього звіра. Адже вовки якраз ніколи не диктують власних законів, вигідних для них, як це прийнято в людей, а ревно дотримуються правил поведінки, окреслених для них природою. У лісових масивах Рівненщини, які становлять понад 850 тисяч гектарів, як розповів головний спеціаліст лісового та мисливського відділу Роман Ступчук, за підсумками обліку на початок нинішнього року мешкало понад 60 сіроманців.

 
Ми робимо те, що побачать наші діти Друк E-mail

Візит журналіста до ДП «Старобільське лісомисливське господарство», якраз напередодні 21 вересня, Дня працівника лісу...
 

 
Ми не здогадуємося, що їмо Друк E-mail

Громадськість поставила низьку оцінку якості та рівню безпеки продуктів харчування, які виготовляються 
в Україні 
 
Український ринок заповнений фальсифікатами, неякісною і небезпечною продукцією, а споживач незахищений від підробок, обману, нечесних виробників та реалізаторів, – такий висновок експертів громадської організації «Громадський контроль захисту прав споживачів», які провели дослідження продуктів харчування у великих містах України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк).

 
Шляхетний фінал Друк E-mail
Учасники благодійного XVII Всеукраїнського чемпіонату вальників лісу перерахували 300 тис. грн на допомогу АТО
 
До Тетерівського лісгоспу позмагатися за звання кращого лісоруба країни прибуло 25 команд: 21 – від обласних управлінь лісового та мисливського господарства, дві – представляли Акціонерне товариство «Мотор Січ», ще дві – Малинський та Сторожинецький лісові коледжі. Призовий фонд Всеукраїнського чемпіонату вальників лісу – 300 тисяч гривень – перерахували на допомогу АТО.
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 13