Logo

СТАТЬИ


Lasy Panstwowe
Українські фахівці вивчали досвід реформування лісового господарства Польщі, цікавились структурою, чисельністю, функціями Державних Лісів (Lasy Panststwowe)
 
Нещодавно відбувся візит українських лісівників до Республіки Польща. Спів­працею українських і польських лісівників, яка має давні традиції, нікого не здивуєш. Особливо тут передують наші прикордонні області – Львівська та Волинська. Проте до цього візиту були залучені, крім працівників Держлісагентства, керівні фахівці з Тернополя, Хмельницька, Полтави, Києва, а також з Українського лісового селекційного та Лісогосподарського інноваційно-аналітичного центрів, науковці з Інституту екології Карпат та Національного лісотехнічного Університету. І, звичайно, не можна не наголосити про допомогу, яку надав офіс WWF в Україні у межах програми ФЛЕГ (ENPI East FLEG II) для забезпечення візиту делегації. 
 
Новий тариф на газ – ляпас українській «мінімалці»
Нещодавно Уряд радикально, раз і назавжди, «вирішив» газове питання в Україні 
 
З травня цього року соціальну норму на блакитне паливо, немов апендикс, безжалісно відрізали і тепер газ продається за єдиною ціною – 6879 гривень за одну тисячу кубометрів. Разом із тарифом на «блакитне паливо» підвищили і прожитковий мінімум. От тільки цифри ці не співвідносні між собою. Як бути українцям?
 
Пенсійний світ

Пенсія – це добре, а висока пенсія, ще краще 

Історія пенсійного забезпечення походить із 1889 року, пенсії на той час призначалися робочим у Німеччині, які дожили до 70 років, але цікавим фактом є те, що середня тривалість життя була близько 45–50 років, тому цю хитрість почали застосовувати ще в ХІХ столітті.
 
Нам вкрай потрібно відновити повагу до лісової галузі, без цього всі наші зусилля покращити роботу – марні

Інтерв’ю з першим заступником Голови Держлісагентства Христиною Юшкевич

Останнім часом тему лісового господарства буквально «ангажували» всі провідні засоби масової інформації. Кожного дня друковані та інтернет-видання, телебачення та радіо б’ють на сполох і лякають без того «затурканих» економічними, соціально-політичними та військовими питаннями пересічних громадян держави ще й лісівничими негараздами. Сподіваюсь, що розібратися в непростих питаннях, що на слуху у суспільства сьогодні, допоможе розмова з першим заступником Голови Держлісагентства України Христиною Юшкевич. 

 
Тернисті шляхи енергозбереження
Нещодавно у Києві, за ініціативи Держ-енергоефективності, відбувся ІІ Форум Енергоефективного партнерства. Цьогорічна тематика заходу – «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будинків»
 
У відкритті форуму брали участь Прем'єр-міністр України Во­лодимир Гройсман, віце-прем'єр міністр Геннадій Зубко, керівник Діана Корсакайте, керівник проекту IFC «Енерго­ефективність у житловому фонді» Гжегож Гайда, директор проекту GIZ Крістіна Хагенедер.
 
Часи змінюються – Товариство залишається

Інтерв’ю з головою Всеукраїнської ради Українського товариства мисливців і рибалок Миколою Шуляром 

Про історію та сьогодення Українського товариства мисливців і рибалок, яке кожного року доводить свою життєздатність та право бути у перших лавах охоронців природи. 

 
Країна квітучих полонин і величних гір

Про мисливське господарство країни ЄС – Республіку Болгарію

Болгарія – країна, що розташована у Південно-Східній Європі на Балканському півострові, країна з родючими рівнинами, що змінюються квітучими полонинами та нескінченно зникаючими у далині величними горами Ріла і Пірин, Родопі й Балканами, країна, яка може похизуватись однією з найкращих мисливських Програм в Європі.  

 
<< •Первая• < •Предыдущая• 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 •Следующая• > •Последняя• >>

•Страница• 7 •из• 23