Logo

СТАТЬИ


Головне дог-шоу країни

V Всеукраїнська виставка мисливських собак

На майданчиках столичного Національного комплексу «Експоцентр України» 25 та 26 червня пройшла п’ята Всеукраїнська виставка мисливських собак, організатором якої була Федерація мисливського собаківництва України (ФМСУ) спільно з Українським товариством мисливців і рибалок (УТМР) за підтримки Кінологічної спілки України (КСУ) та Державного агентства лісових ресурсів України. 

 
Хто страждає від свинцевого дробу?
Свинець та його сполуки, їх вплив на довкілля і полювання
 
Тема використання боєприпасів зі свинцевими набоями, а разом із цим і застосування українськими рибалками свинцевих грузил у снастях для вилову риби, знову стала у нас актуальною, у зв'язку з поданням на розгляд до Верховної Ради України відповідного законопроекту. 
 
Енергоінновації – у село
Аграрії починають запроваджувати новітні енергоефективні технології, але занадто повільно і без необхідної підтримки держави

Відомо, що українці люблять гордитись місцем, в якому вони народились і живуть. Якщо, наприклад, у вашому селі є ліхтарі на сонячних батареях або безкоштовний вай-фай в будь-якій точці населеного пункту, сучасний будинок культури, клуб, спортзал, футбольна команда, відремонтовані дороги і, нарешті, пристойна робота – в такому місці жити престижно і молодь з інститутів буде повертатись працювати до дому, а не шукати кращої долі на чужині.  
Задумайтеся над цим і почніть з енергозбереження – воно окупається тричі: грошима, розвитком і людьми.  
 
Останній постріл шерифа

Аби бурштинова ракова пухлина цілком не з’їла правоохоронців та чиновників, Генпрокурор анонсував тотальні кадрові чистки

Тур представлень нових очільників обласних прокуратур Західної України Юрій Луценко розпочав із рідної Рівненщини. І не випадково – саме тут 4 липня під його безпосереднім керівництвом затримали організоване злочинне угруповання, очолюване заступником прокурора області Андрієм Боровиком.

 
Сміттєвий колапс

Масштабна пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова, в результаті якої загинуло чотири людини, знову нагадала про величезну сміттєву проблему в Україні

Вже як місяць вся країна стежить за ситуацією із так званим львівським сміттє­звалищем. Кілька тижнів українців масовано бомбардують всілякою інформацією про сміттєві проблеми львів’ян. Таке враження, що ніби тільки у Львові є проблема із переповненими сміттєвими полігонами. Нагадаємо, в Україні немає жодного (!) заводу із глибокої переробки сміття, а всі полігони нашим містам дісталися у спадок ще від Радянського Союзу, кількість і розміри яких збільшуються з кожним роком.

 
Агрохімія, як наркотик

Мінеральні добрива та пестициди «вбивають» людей і довкілля

Населення Землі стрімко зростає, тоді як кількість ресурсів залишається незмінною. Згідно з останніми дослідженнями, планета вже не здатна самовідновлюватися такими темпами, аби відповідати потребам людства. Отож не виключено, що за певний час людство може стикнутися з проблемою нестачі їжі. Для багатьох країн ця реальність вже давно настала (це, приміром, бідні країни Африки, де через засуху й неродючу землю врожаї часто-густо замалі). Урешті-решт – тамтешнє населення страждає на голод і змушене чекати на продовольчу допомогу ООН.

 
Юрій Марчук: «Час пішов»
На часі зібратись лісівникам і визначитись як реформувати лісову галузь. Експерти своє сказали  
 
В епоху революцій і реформ, бути сучасником якої мудрі китайці не зичать найлютішому ворогові, всім живеться непросто.
Цей факт мимоволі згадався під час розмови про проблеми, що назріли у лісогосподарській галузі із Головою ГО «Незалежне експертне партнерство», завідувачем кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування, національним координатором програми FLEG Світового банку, IUCN, WWF 
Юрієм Марчуком
 
<< •Первая• < •Предыдущая• 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 •Следующая• > •Последняя• >>

•Страница• 6 •из• 23