Logo

СТАТЬИ


День мисливця

13 серпня святковий день для усіх українських мисливців – відкриття полювання на пернату дичину

 На жаль, на відміну від мисливців з Польщі, Угорщини, Австрії, Німеччини та інших європейських країн, у яких є офіційний День мисливця, у нас такого дня немає. На сьогодні в Україні налічується понад 700 тис. мисливців, а це 1,5% нашого населення і, незважаючи на багаторазове звернення мисливської громади до Уряду, любителям пополювати так і не вдалося переконати владу у своїй значимості. 

 
Заповідати, але з розумом
Позиція Держлісагентства щодо створення нацпарків на території держлісфонду
 
Україна взяла зобов’язання перед європейською спільнотою до 2020 року розширити площі свого природно-заповідного фонду до 15% від загальної території країни. Нині ця цифра становить 6,5%. Питання створення національних парків в Україні все більше привертає увагу суспільства і викликає різного роду суперечки.
 
Державно-приватне партнерство

Як працює польська лісова модель в Україні

Ще в 2005 році Держкомітет лісового господарства зробив ставку на польську модель розвитку. А згодом визначив пілотні підприємства у державно-приватному партнерстві. Одним із них стало ДП «Дубенське лісове господарство», де з 2010 року працюють саме так. Чи виправдала себе згадана модель у наших економічно нестабільних реаліях і чи можуть сьогодні, на шляху реформування галузі, скористатися цим досвідом колеги? Відповіді шукаємо з директором ДП «Дубенське лісове господарство» Олегом Юркевичем. 

 
«Державні ліси» Польщі

Сучасна модель ведення лісового господарства

Впродовж 6–10 червня 2016 року українські фахівці у галузі лісового господарства та експерти програми «ENPI East FLEG ІІ» із робочим візитом відвідали «Державні ліси» Республіки Польща (Panstwowe Gospodarstwo Lesne «Lasy Panstwowe»).  

 
Не з’їздом єдиним…
Про позачерговий з’їзд делегатів Українського товариства  мисливців і рибалок
 
Наприкінці травня цього року у місті Києві відбувся позачерговий з’їзд делегатів УТМР, який обговорював та затверджував нагальні юридичні та законотворчі питання мисливської галузі. На з’їзді побував і кореспондент «Лісового і мисливського журналу».
 
Законопровал

Позиція Держлісагентства щодо Законопроектів № 4702 та № 4597 

Коментар начальника відділу мисливського господарства Держлісагентства Івана Шеремета стосовно мисливських законопроектів, які нині викликали у суспільстві неоднозначну реакцію.

 
Мисливство в цифрах
Аналіз ведення мисливського господарства в Україні та країнах ЄС
 
Мисливське господарство України переживає нині складний період – це і політично-економічна ситуація, і епідеміологічна, що призвели до зменшення чисельності мисливської фауни і самого фінансового стану галузі. Натомість порівнюючи цифри чисельності та добування копитних в Україні та в країнах ЄС, можна лише констатувати, що нам потрібно розвиватись і ми маємо великі потенційні можливості. 
 
<< •Первая• < •Предыдущая• 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 •Следующая• > •Последняя• >>

•Страница• 5 •из• 23