Стабільно слабке

Показники життєдіяльності мисливської галузі України. Минув мисливський сезон – складний рік для нашого мисливського господарства, рік боротьби та поразок. Але все, що нас не вбиває, “Стабільно слабке”

Електронна крапка для незаконних рубок

Брифінг заступника керівника Офісу Президента України Олексія Гончарука. Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи “Електронна крапка для незаконних рубок”

Проти шкідників лісу – всім світом

Співпраця науковців і лісівників – обов’язкова складова. Загалом за останні п’ять-сім років спостерігається масове всихання більшості лісоутворюючих порід: ялини, ясена, дуба, граба, берези. Під найбільшим “Проти шкідників лісу – всім світом”

ЗУСТРІЧАЙТЕ! Оновлений сайт «ЕКО-інформ»

Вітаємо Вас на оновленому сайті “ЕКО-інформ”. Тепер Ви маєте можливість знайомитись та розповсюджувати публікації та анонси наших видань ЩОДЕННО! У нас на сайті тільки ексклюзивний “ЗУСТРІЧАЙТЕ! Оновлений сайт «ЕКО-інформ»”

Дичина і поле

Квестія мисливського господарювання в агроландшафтах. Перманентне зниження чисельності польової фауни впродовж останніх десятиліть поступово перетворюється у природоохоронну проблему загальноєвропейського масштабу. Зокрема криза фонових видів місцевих “Дичина і поле”

Top